دیروز، امروز، فردا

شیرآلات شودر، از سال 1370 در زمینه تولید و عرضه شیرآلات بهداشتی با هدف خلق محصولات باکیفیت و کسب رضایت مشتریان داخلی و خارجی، با تکیه و توجه به تمام جزییات، مانند دوام و زیبایی و دانش مهندسیِ مطابق با فناوری روز دنیا، آغاز به فعالیت نمود. این نگاه دقیق و توجه به تمام جزییات، درخشیدن نام شودر را بین دیگر رقبا به همراه داشته است.

چون جزییات مهم‌ است

دقت در جزییات یعنی تکامل زیبایی، یعنی مهندسی و تناسب در طراحی و دوام بالا. اما دقت و نگاه دقیق به تمام جزییات تنها گام اول است. در هزاره‌ی سوم که سرعت رشد و تحول فناوری در کنار مصرف بهینه‌ی آب بیش از پیش برجسته شده است، شیرآلات شودر با در دست داشتن نبض بازار و آگاه بودن از نیاز مشتریان و با بکارگیری از فناوری‌های پیشرفته، طراحی به‌روز، کیفیت بالای تولید و توجه به تمام جزییات، خدمات پس از فروش، آموزش فنی و تامین حداکثری رضایت مشتریان توانسته با برندهای مطرح جهانی برابری کند.

تولید کارآمدترین، با دوام‌ترین، زیباترین، در عین حفظ تناسب با نیاز مشتریان

امروزه شیرآلات شودر با تکیه بر تجربیات ارزنده‌ی گذشته و نیز تولید کارآترین، با دوام ترین، زیباترین و در عین حفظ تناسب با نیاز مشتریان، گامی بلند و ماندگار برداشته است تا به پشتوانه طراحی آلمانی و تولید ایرانی سطح کیفیت صنعت شیرآلات ایران را ارتقاء ببخشد.

در حال نمایش 6 نتیجه

نمایش نوار کناری
نمایش 9 24 36

شیر توالت شودر مدل بیزانس

کروم براق
گلد طلایی براق
گلد طلایی مات
۵,۶۵۲,۰۰۰ تومان۵,۹۴۰,۰۰۰ تومان

شیر حمام شودر مدل بیزانس

کروم براق
گلد طلایی براق
گلد طلایی مات
۶,۴۴۴,۰۰۰ تومان۶,۸۵۰,۰۰۰ تومان

شیر روشویی پایه بلند شودر مدل بیزانس

کروم براق
گلد طلایی براق
گلد طلایی مات
۵,۳۴۹,۰۰۰ تومان۵,۷۵۹,۰۰۰ تومان

شیر روشویی شودر مدل بیزانس

کروم براق
گلد طلایی براق
گلد طلایی مات
۴,۵۰۲,۰۰۰ تومان۴,۷۹۶,۰۰۰ تومان

شیر ظرفشویی شودر مدل بیزانس

کروم براق
گلد طلایی براق
گلد طلایی مات
۵,۲۷۶,۰۰۰ تومان۵,۶۸۷,۰۰۰ تومان